Ganoderma Kahve'nin Faydaları

Ganoderma kahvesi uzun yıllardır etrafta. Lingzhi veya reishi mantarı kahvesi olarak da bilinen bu kahvenin birçok iyileştirici özelliği vardır, daha iyi uykudan ve daha fazla enerjiden karaciğeri desteklemeye kadar her şeye katkıda bulunur. Normal kahveye kıyasla daha düşük kafein ve daha yüksek besin içerir. Sağlığa faydaları Ganoderma lucidum veya ana bileşenlerinden biri olan kırmızı mantar reishi'den kaynaklanmaktadır. 

Ganoderma kahvesi nedir?

Bu sağlıklı içecek kırmızı mantar özü ve kavrulmuş kahve çekirdeklerinden yapılır. Ganoderma lucidum, antik Çin'de genellikle "ölümsüzlük mantarı" olarak anılan ana bileşenidir. Ağaçlarda yetişir ve dünyadaki en alkali besin olarak kabul edilir. Binlerce yıl önce zengin insanlar, kırmızı mantarın ölümsüzlüğün anahtarı olduğuna inanıyorlardı.

Ganoderma lucidum'un sağlık yararları bilim tarafından desteklenmektedir. Bu tedavi bağışıklık fonksiyonunu iyileştirebilir, kronik yorgunluğu giderebilir ve kansere karşı koruma sağlayabilir. Çoğu insan bunu doğal bir tonik ve uyarıcı olarak kullanır. Araştırmalar, stresi ve depresyonu da azaltabileceğini gösteriyor. 

Product added to wishlist
Product added to compare.

Bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır Daha Fazla Bilgi